درباره ما

وب ایران پس از رشد بی سابقه‌ی اینترنت در قرن بیستم هنوز پتانسل رشد زیادی دارد، با توجه به زایش سریع علم و تکنولوژی در عصر ما همیشه آگاهی از آن بسیار مهم بوده و رشد جوامع با دانایی و تلاش است که تبلوری در خور را بوجود می آورد. تولد واژه‌های جدید، اشکال، افعال، همه و همه دست به دست هم می‌دهند تا پهنه‌ی بزرگی به نام دنیای ما انسانها شکل بگیرد و به نظر ما دنیای هر نفر به اندازه‌ی دانایی او است.

دوست داریم از جدیدترین‌های تکنولوژی و علوم دنیا با خبر باشیم و بدانیم در اطرافمان چه می‌گذرد، رویکردهای جدید علمی فناوری را رصد میکنیم و عقیده داریم دنیای ما و تکنولوژی تنها موبایل‌ و تبلت‌ها نیستند و در آغاز انفجار عظیمی از علم، اطلاعات و فناوری قرار داریم و می‌خواهیم بیشتر بدانیم و این تجربه‌مان را با شما به اشتراک بگذاریم.

بیتلاگ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و به دوستان خود معرفی کنید.

توییتر . اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس بیتلاگ

 

+ سلمان قاسمی (سردبیر بیتلاگ)
bitlog-salman

رشته دانشگاهی سلمان فناوری اطلاعات بوده و بیشتر به یک گرافیست حرفه‌ای (سلف استادی) می‌شناسندش، تکنولوژی، زمین، کهکشانها و تاریخ رو دوست داره و به این فکر میکنه که مغز ما انسانها روزی نامیرا می‌شوند و در قالب رباتها در دیگر سیارات و کهکشانها زندگی خواهند کرد و همچنان به آینده لبخند میزنه  :)

توییتر . اینستاگرام

 

+ فرید کریمی (نگارنده و مترجم)

bitlog-farid

فرید در زمینه فیلم گیک هست، یه کتابخون حریصه، رشته کامپیوتر بوده و ادبیات انگلیسی میخونه، علاقه زیادی به چیزای آنتیک و کلاسیک داره، عاشق سینماست. بهترین سرگرمیش نوشتنه، اشتیاق خاصی برای نوشتن در مورد تکنولوژی‌های سبز داره، در ضمن مطالب زیادی هم در زمینه‌هایی مثل سینما، ادبیات، موسیقی و حتی فوتبال (به قول خودش فوسبال) نوشته. از تلویزیون متنفره، عاشق حیوونا و محیط زیسته، دوست داره روزی تکنولوژی‌های جدید بتونن آرزوی اون که آینده‌ای سبز برای همه ماست رو برآورده کنن.

لینک بلاگ فرید.

 

+ فروهر همایون ایران بهار (نگارنده و مترجم)

bitlog-farvahar

فروهر همایون عاشق هوا فضا هست و این را مدیون پدرش می‌داند، پدر فروهر همایون هر روز کتاب های علمی و داستانی می خوانده است.
فروهر در سن ۵ سالگی شاهد عبور یک UFO در سطح آسمان بوده که به گفته‌ی خودش این برایش خاطره انگیز است، او در آسمان صاف هر شب به تماشای کهکشان راه شیری و ستاره ها و عبور ماهواره ها تا پاسی از شب می نشیند.
در کودکی به غرفه NASA رفته و با مسافرت انسان به کره ماه و چگونگی سفر سفاین آپولو به ماه و مدول اولین مه نشین ناسا آشنا شده، لیسانس بهداشت عمومی دارد، موسیقی کلاسیک را دوست و کتاب های شعر بخصوص شعر نو و رمان را دوست دارد و به مسایل فیزیک و ریاضیات علاقه زیادی دارد.

 

+ ابوذر قاسمی (مارکتینگ)

 

bitlog-abozar

ابوذر کارشناسی مکانیک خونده اما از همون ابتدا جذابیت‌های بازار اون رو به سمت مارکتینگ کشونده، ابوذر الان یک بیزنس‌مَن موفق محسوب میشه که با توجه به علاقش به علوم روز، به رشد بیتلاگ کمک می‌کنه.

+ مهکامه مسقطی (پشتیبانی)

bitlog-kameh

مهکامه کارشناسی ICT خونده و پشتیبانی فنی بیتلاگ رو برعهده داره، گاهی هم برای بیتلاگ می‌نویسه که همیشه نوشته‌هاش مورد توجه مخاطب‌ها بوده و همیشه ایده‌های خوبی برای بهتر شدن بیتلاگ داره.

+ شقایق ابراهیمی (ویرایشگر)

bitlog-shaghayegh

شقایق در دانشگاه، فن‌آوری اطلاعات خونده، به تکنولوژی علاقه داره ولی عاشق ادبیات و کتاب هست به همین دلیل مدرک ویراستاری کتاب گرفته. از نظر اون شاهکار ادبی در این شعر سهراب سپهری اتفاق افتاده که میگه:

آری تا شقایق هست زندگی باید کرد

+ کامیار خدایاری 

 

با تشکر از:

جادی.نت

حسین سالمی نژاد

طوبی قاسمی

تیم همیار وردپرس

کیانا مسقطی

رضا قناعت

نیما عربی

سحر فروتن

(انتشار مطالب بیتلاگ در نشریات یا رسانه‌های دیجیتال، بدون اجازه از بیتلاگ و بدون ذکر منبع ممنوع است.)

تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما