کوله‌پشتی گیمینگ جدید MSI معرفی شد

در فضای پیرامون هدست HTC Vive ازآنجایی‌که به کامپیوتری متکی است، وجود سیم‌ها حقیقتاً دست‌وپا گیر است. حال سازندگان دست‌به‌کار شده و به فکر راه چاره‌ای افتادند تا این مشکل را حل کرده و کاربران را آزاد سازند. به‌تازگی شرکت تایوانی MSI از کوله‌پشتی گیمینگی رونمایی کرد که در کنار ضخامت کم، قدرت بالایی دارد و با دو بسته باتری می‌توان با آن و هدست HTC Vive یک ساعتی به انجام بازی پرداخت.

msi-vr-one-1

MSI VR One

وزن کوله‌پشتی VR One بیش از ۳٫۶ کیلوگرم بوده که به ادعای MSI یکی از سبک‌وزن‌ترین کوله‌پشتی‌های گیمینگ جهان محسوب می‌شود. وجود باتری دوگانه اجازه می‌دهد کاربران به مدت ۹۰ دقیقه مداوم با هدست واقعیت مجازی خود به انجام بازی بپردازند. در صورت اتمام شارژ باتری‌ها، با آداپتور برق می‌توان آنها را شارژ نمود.

در بخش سخت‌افزاری پردازنده اورکلاک شده i7 اینتل و یک کارت گرافیک GTX 1070 به خوبی می‌توانند درزمینه‌ی عملکرد، بی‌نظیر باشند. به گفته MSI گیمرها می‌توانند با چنین سیستمی بازیها را با فریم ریت ۹۰fps  در هدست اجرا کنند که نهایت لذت را به آنها ارائه خواهد داد. در بخش پورت HDMI،Mini DisplayPort ،Thunderbolt3  و چهار USB به‌کار گرفته‌شده تا  VR One یک کوله‌پشتی کامل باشد.

سیستم خنک‌کننده VR One از دو فن و ۹ لوله حرارتی تشکیل می‌شود که در عمل می‌توانند موجب پایداری عملکرد سیستم شود و حرارت را از آن دور کند. متأسفانه اطلاعاتی درباره قیمت یا زمان عرضه ارائه نشد، بنابراین می‌بایست منتظر ماند تا کمپانی تایوانی در آینده نزدیک به آن اشاره نماید.

msi-vr-one-3

MSI

منبع

با تشکر از همکاری خانم مهتاب جهاندار

۰
بازی تکنولوژی گجت ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ بیتلاگ