کلاه دوچرخه‌سواری هوشمند Coros LINX برای گوش دادن به موسیقی +ویدئو

گوش دادن به موسیقی هنگام دوچرخه‌سواری ممکن است حادثه‌ساز باشد. بنابراین اگر هنگام دوچرخه‌سواری می‌خواهید از گوش دادن به موسیقی لذت ببرید، کلاه دوچرخه‌سواری Coros Linx با دستگاه Domio  بهترین گزینه است.

این کلاه قادر است با هدفون‌های خود صوت پخش‌شده را از طریق استخوان به گوش هدایت کند که موجب خواهد شد تا نه تنها دوچرخه‌سواری حادثه‌ساز نباشد بلکه لذت هم ببرید.

۲۳۱۴fc2877e60ceb7701669c5cb9af50_original

عملکرد این کلاه

c809de7ff0c41ff6c4f5893e8f12ed93_original

عملکرد این کلاه

Coros Linx دارای طراحی آیرودینامیکی است، بنابراین با هر سری قابلیت انطباق داشته و راحت است. همچنین سوراخ‌های موجود در  این کلاه نقش تهویه را ایفا کرده و موجب تعرق سر نمی‌شود.

Coros Linx دارای میکروفون ضد آب و باد است و شامل ریموت کنترلی می‌شود که روی فرمان قرارگرفته و تنظیم موسیقی را آسان می‌کند و از طریق آن می‌توانید موزیک پلیر خود را کنترل کنید و یا از مسیریاب صوتی استفاده کنید و یا به تماس‌هایتان پاسخ دهید، همچنین می‌توانید از این طریق با دوچرخه‌سوار همراهتان ارتباز صوتی برقرار کنید.

همچنین وجود برنامه اختصاصی برای نصب آن روی تلفن هوشمند از دیگر ویژگی‌های Coros Linx محسوب می‌شود. طول عمر باتری این کلاه ۱۰ ساعت است و با استفاده از برنامه تلفن هوشمند می‌توانید درباره آمار دوچرخه‌سواری خود اطلاعات کسب کنید.

سازندگان Coros Linx برای این محصول در کیک استارتر کمپینی به راه انداخته‌اند.

قیمت این محصول ۱۲۰ دلار است.

کیت Coros

کیت Coros

coros-smart-cycling-helmet-2

کلاه هوشمند Coros LINX


منبع

با تشکر از همکاری خانم مهتاب جهاندار

۰
گجت ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ بیتلاگ