معرفی وب سایت: شهر فردا

شاید شما هم قبلاً نام سامانه مکان نمای شهری را شنیده باشید و یا حتی تجربه کار با آن را داشتید، امروز قصد داریم استارت آپ نویی را با نام وب سایت شهر فردا که نسخه بازنگری شده و توسعه یافته مکان نمای شهری است را به شما معرفی کنیم. شهر فردا جامعه ای اطلاعاتی مبتنی بر وب است که می‌کوشد؛ علاوه بر ارائه خدمات تجارت الکترونیک، بروزترین اطلاعات صاحبان کسب و کار و جدیدترین رویداد های کشور را به اطلاع همگان برساند.

پروژه وب سایت شهر فردا در سال ۱۳۹۲ با عنوان سامانه مکان نمای شهری راه اندازی شد و بعد از توسعه امکانات و تغییر در سیاسی های تیم مدیریت، عنوان پروژه از سامانه مکان نمای شهری به شهر فردا تغییر یافت و علاوه بر توسعه امکانات و ساختار هسته، از نظر رابط کاربری نیز بر پایه جدیدترین فناوری روز بازطراحی شده است.

یکی از بارزترین ویژگی های شهر فردا که با مراجعه به این وب سایت با آن روبرو می‌شویم جامعیت و فراگیری این پروژه در کل کشور و همه کسب کارها، همایش‌ها و رویدادها و یا حتی نمایشگاه‌ها و امکانات تفریحی می‌باشد.

bitlog-fardacity-01

تیم شهر فردا بر این باورند که با ثبت مکان کسب و کار و رویدادهایتان در این جامعه اطلاعاتی نه‌تنها می‌توانید صاحب یک صفحه اختصاصی رایگان شوید بلکه در لیست اولین نتایج جستجوی گوگل و سایر موتور های جستجوگر قرار بگیرید.

به گفته تیم مدیریت وب سایت به‌زودی امکان ثبت نام و پرداخت آنلاین برای همایش‌ها و رویدادها نیز اضافه می‌گردد تا علاوه بر ثبت همایش، کاربران بتوانند ثبت نام و پرداخت هزینه همایش‌ها را به راحتی و به صورت آنلاین انجام دهند.

fardacitylogo-bitlog

۴
معرفی وب سایت ۱۷ تیر ۱۳۹۴ مهکامه مسقطی
 1. امید 2 سال پیش

  سایت خوبی بود ، من شنیدم خدماتی که دارن ارائه میدن روز به روز قراره اضافه بشه و صرفا یک بانک اطلاعاتی از مکان ها و رویدادها نیست.
  موفق باشند.
  ممنون از اینکه معرفی کردید !

  • مهکامه مسقطی 2 سال پیش

   بله مطمئننا رشد خواهند کرد این یکی از ویژگی های استارت آپ های جوان و نو پاست مخصوصا که برنامه توسعه داشته باشند

 2. میلاد 9 ماه پیش

  سلام و عرض ادب و احترامم

  ببخشید میشه انجمن شائومی ایران رو هم معرفی کنید
  http://forum.xiaomiiran.ir

 3. giyahai.com 3 ماه پیش

  سایت خراب هست یا اشتباه لینک گذاشته