با حسابیت به حساب مشتریان خود برسید!

اگر شما هم یک فری لنسر هستید ممکن است بارها مشکلاتی را در زمان و نحوه پرداخت‌های مشتریانتان را تجربه کرده باشید و یا حتی ممکن است صاحب کسب‌وکار نوپا و کوچکی هستید که امکان هزینه کردن برای یک نرم‌افزار حسابداری که بتواند کارتان را راه بیندازد چندان مقرون‌به‌صرفه نباشد.

در ادامه با ما همراه باشید.

حسابیت یک سیستم فاکتور آنلاین است که مدیریت حساب و مشتریان را کاملاً آسان و امن در بستر اینترنت فراهم می‌کند، در حسابیت شما می‌توانید به راحتی و در کمتر از ۳ دقیقه فاکتور مشتری‌تان را صادر و ارسال کنید، مشتری شما نیز از طریق درگاه بانکی فاکتور را پرداخت می‌کند و پول به حساب بانکی شما منتقل می‌شود حتی نیازی به پیگیری شما نیست!

حسابیت به صورت خودکار و منظم حساب‌های پرداخت نشده را بدون هیچ هزینه‌ای یادآوری می‌کند.

screenshot-hesabit.com 2016-01-26 04-11-01

پنل کاربری

پس از صدور فاکتور از طریق شما فاکتورها به صورت خودکار و از طریق ایمیل و پیامک برای مشتری ارسال می‌شود.

امکان پرداخت آنلاین فاکتورها از طریق درگاه آنلاین معتبرترین بانک‌ها وجود دارد و فقط کافی است مشتری بر روی دکمه پرداخت که در صفحه فاکتور قرار دارد کلیک کند و با کارت‌های بانکی عضو شتاب پرداخت را انجام دهد.

از این طریق شما می‌توانید حساب‌های خود را آنلاین با امکان پرداخت در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز نقد کنید.

حسابیت این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید فاکتورها را رهگیری کنید، وضعیت پیام‌های ارسال شده و زمان مشاهده فاکتور توسط مشتری نمایش داده می‌شود.

همچنین در بخش خروجی اکسل می‌توانید از لیست فاکتورها به صورت کاملاً سفارشی گزارش‌گیری کنید. حسابیت به شما این امکان را می‌دهد تا با چند خط برنامه‌نویسی بسیار ساده نرم‌افزارهای مختلف را به وب‌سرویس اتصال دهید.

فاکتورها به صورت کاملاً شخصی‌سازی‌شده است، لوگو و مشخصات شما در فاکتورها قید می‌شود و امکان ارتباط مستقیم مشتری با شما وجود دارد. (نمونه فاکتور صادر شده)

screenshot-hesabit.com 2016-01-26 04-16-32

مشتری جدید و صدور فاکتور

شما هم اگر سرویس‌ها و یا استارت آپ‌های جدیدی را می‌شناسید که می‌بایست همه از آن آگاهی داشته باشند را به ما معرفی کنید.

۰
ایران معرفی وب سایت ۴ اسفند ۱۳۹۴ مهکامه مسقطی